תהליך הייבוא
תהליך הייבוא

החלטת שאתה רוצה לייבא מסין – אנחנו נשמח לתת לך שירות,

אז איך ממשיכים מכאן?


תמונה3פגישת היכרות-
הצעד הראשון הוא פגישת היכרות ראשונית בנינו, בה נשמע מה אתם רוצים לייבאומהן הדרישות והציפיות שלכם מאתנו. על מנת שאנחנו נוכל לייצג אותך כמו שצריך בסין, עלינו לדעת מה בדיוק אתם מחפשים.

תיק מוצר- לאחר ההחלטה על שיתוף פעולה ואישור הסכם מסחרי, נפתח עבורכם תיק מוצר, בו נפרוט לפרטים את מאפייני המוצר כגון: מהו המוצר, מחירי יעד, דגשים וכד'.

לאחר שהבנו לעומק מה אתם רוצים לייבא, נפעיל את הידע שיש לחברתנו בסין, ונתחיל לחתור לעבר מציאת הספקים הטובים והאיכותיים ביותר, אשר עומדים בתנאי המחיר והאיכות כפי שהוגדרו בשלב הקודם.

הצעת מחיר- תוך מס' ימים אנו נעביר אליכםהצעות מחיר. לאחר שתבחנו את כדאיות הייבוא והעסקה, תחליטו אם אתם מעוניינים לבצע את העסקה ולהמשיך בתהליך.

דוגמאות פיתוח לאישור- לאחר שבחרתם להמשיך אנו נדאג להעביר אליכם דוגמאות לאישור מאותם הספקים – אצלנו לא קונים חתול בשק. אתם תראו את המוצר בעצמכם ותחליטו האם הוא עומד בסטנדרטים שלכם.

אישור הדוגמאות – אישור דוגמאות פיתוח הוא אחד השלבים החשובים ביותר, שכן הדוגמאות שאותן תאשרו, יעברו לספק הסיני לייצור סופי.

לפני תהליך הייצור יועבר חלק מהתשלום לספק בכדי להניע את תהליך הייצור.

נציגנו יעמדו עם הספק בקשר לאורך כל תהליך היצור ויבצעו בדיקות איכות במקום בהתאם לנדרש, ייפקחו שהתהליך מתנהל לשביעות רצוננו, באיכות ובסטנדרטים הטובים ביותר.

משלוח מוצרים- לאחר סיום הייצור והתשלום המלא לספק, תצא הסחורה לארץ  - כמובן שרק לאחר שנציג שלנו יבדוק פיזית את המוצרים, יוודא שכל ההזמנה נמצאת ושהיא מתאימה למפרט הטכני ולאיכות המוצרים כפי שאושרו

לאחר הגעת הסחורה לישראל-  אנו נשחרר אותה מהמכס ונספק לכם אותה לאתר היעד שתבחרו.

 

תהליך הייבוא עם All-in China הוא קל, מהיר ובטוח!

 

לקוחות ממליצים